Pranie, czyszczenie, mycie to nasza specjalność

Gwarancja Jakości

Nasi obecni klienci są potwierdzeniem tego że prace wykonujemy rzetelnie, w dobrych niskich cenach. Z dbałością o małe szczegóły.

Posiadamy Certyfikaty Szkolenia

Nasza załoga przechodzi badania lekarskie, posiada pozwolenia wysokościowe, podnośniki koszowe

Duży park maszynowy

Posiadamy sporo sprzętu, który wykorzystujemy na zleceniach. Awaria maszyn nam nie straszna, ponieważ mamy po kilka maszyn do jednego zlecenia / zadania.

Wygodna płatność

Możliwość płatności gotówką, BLIK, kartą, lub faktura przelew.

Usługi czyszczenia, usługi prania

Działalność prowadzona jest nieprzerwanie od 2016 roku, początkowo zaczynaliśmy od prania tapicerek w autach, oraz tapicerki meblowej w domach. Po przejściu przez liczne kursy, zdobytą wiedzę, mając dodatkowe szkolenia, wykonujemy również o wiele trudniejsze prace takie jak czyszczenie specjalistyczne. Mobilna Para cały czas działa prężnie w sektorze czyszczenia i rozwija się, by móc oferować coraz większy zakres w należytej jakości. Na terenie województwa mazowieckiego jesteśmy w czołówce firm kompleksowych, które zapewniają wszystkie potrzeby z sektora czystości. Stawiamy zawsze na zadowolenie klienta, przekazanie porad odnośnie eksploatacji i serwisu czyszczonych powierzchni, pomieszczeń. Już wiele firm współpracujących przekonało się że powierzone nam zadania są zawsze wykonywane w sposób bezpieczny, zgodny z technologią, i wygodny dla odbiorcy. Wymienione pozycje poniżej to jedne z najczęściej zamawianych przez klientów.

Pozwól, że udowodnimy ci że jesteśmy najlepsi